Ziraat Bankası’ndan Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en büyük müşteri portföyüne sahip olan, aynı zamanda kamu bankası olması ile birlikte Türkiye’nin neredeyse tüm şehir ve ilçelerinde ve Türkiye dışında birçok ülkede hizmet veren Ziraat Bankası, avantajlı maliyetler eşliğinde düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanılmasına olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde tüm ihtiyaçlarınız düşük maliyetler eşliğinde çözüme kavuşuyor. Banka, avantajlı maliyetler eşliğinde nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabildiğiniz gibi aynı zamanda 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri sayesinde de bütçenizi yormayacak bir ödeme planı oluşturmanıza da olanak sağlıyor.

Türkiye’nin en büyük bankası olma ünvanına sahip olan Ziraat Bankası’ndan ihtiyaç kredisi çekmek için size en yakın Ziraat Bankası şubesini yanınızda kredi başvurusu aşamasında gerekli belgeleri bulundurarak ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda haftanın her günü, her saati, Ziraat Bankası mobil uygulaması ve Ziraat Bankası internet bankacılığı üzerinden pratik bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi de hemen kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu aşamasında ön kefil talebinde bulunmuyor. Aylık düzenli bir gelir miktarına sahip olunması, kredi notunun yeterli düzeyde yer alması halinde Ziraat Bankası’ndan aylık ödeme miktarı hane halkında kişi başına düşen gelir miktarının yarısını geçmeyecek şekilde ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası’ndan Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası’ndan çekeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,32 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 299,04 Türk Lirası’na, bu taksit tutarının da 30 günlük bir ayda günlük karşılığı 10 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 29 Mayıs 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/genel-ihtiyaclar/tuketici-kredis

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*