QNB Finansbank’tan Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

QNB Finansbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde yaz dönemi arifesinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Banka, düşük maliyetler eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

QNB Finansbank, ‘Kredi Finansçıdan Alınır’ sloganı eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini rahatlıkla temin etmenize olanak sağlıyor. Banka, düşük maliyetler eşliğinde temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi sayesinde bayram döneminde bir nakit problemi yaşamanızı engellemeyi hedeflerken, aynı zamanda düşük maliyetler eşliğinde hayallerinizi ve planlarınızı ertelemeden, keyifli bir yaz dönemi geçirmenizi hedefliyor.

QNB Finansbank, her ihtiyacınız için düşük maliyetler eşliğinde ihtiyaç kredisi sunuyor. Banka 35 bin Türk Lirası’na kadar olan ihtiyaç kredisi başvurularınızı internet bankacılığı üzerinden, mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirmenize olanak sağlarken, bu tutarın üzerinde kalan kredi ihtiyaçlarınız için de en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredi başvurusu yapmanızı talep ediyor.

QNB Finansbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank’tan çekeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade tercihi tercih edildiğinde müşteri skoruna göre alınabilecek en düşük faiz oranı yüzde 1,33 olup, yıllık toplam maliyet oranı yüzde 21,2820’ye, sigorta ücreti hariç kredi tahsis ücreti dahil toplam ödenecek miktar 14 bin 390,77 Türk Lirası’na tekabül etmek ile birlikte yapılacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi ödemesi 299,80 Türk Lirası’na denk gelmektedir. Bu ödemenin 30 günlük bir aydaki günlük karşılığı ise yaklaşık 10 Türk Lirası olmaktadır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 22 Mayıs 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://kredi.qnbfinansbank.com/?ref=GGL_bayramkredisi_googlesearch&gclid=CjwKCAjw_47YBRBxEiwAYuKdwyFnGUj5Ms6WugGDsqYoH-5_7OiAGEM044JXNDVxexAwduyUGKL8NBoCPWwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CKailZTzmdsCFYuKdwodM9wPEw

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*