Garanti’den 48 Ay Vadeli 25.000 TL Bayram Kredisi Fırsatı!

Garanti Bankası tarafından düzenlenen bayram kredisi kampanyası ile birlikte bayram döneminde tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Garanti Bankası, rahat ve keyifli bir bayram dönemi geçirebilmeniz için tüm ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. Banka tarafından yapılan kredi kampanyası, düşük faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde rahatlıkla temin edilebiliyor.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Özellikleri

Garanti Bankası Bayram Kredisi ürünü uygun faiz oranları eşliğinde sunuluyor. Kredi başvurusu aşamasında ön kefil talebinde bulunulmuyor. Aynı zamanda temin edilen kredinin 48 aya kadar taksitlendirilmesine de olanak sağlanıyor.

Garanti Bankası’nın bayram kredisi ürünü için başvurunuzu Garanti İnternet, Garanti Cep,  Garanti ATM’si üzerinden haftanın her günü, her saati yapabileceğiniz gibi size en yakın Garanti Bankası şubesinden de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 25.000 TL Bayram Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan çekeceğiniz 25 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünleri için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,72 oranında olup, yapılacak aylık ödeme miktarı da 825,70 Türk Lirası’na tekabül edecektir. Kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 28,1745 olurken, yapılacak toplam geri ödeme miktarı da 39 bin 764,58 Türk Lirası olacaktır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 22 Mayıs 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredisi-kampanyasi.page?cid=sem:gen::Kredi-Search-Generic:Bayram-Kredisi:::::::::&gclid=CjwKCAjw_47YBRBxEiwAYuKdw-Zn1de4zfJjf3EgT_GmU5vd2GQfeZS7KraCkmFXDMz5YAN7xNljARoCdkUQAvD_BwE#calcContent=UID1782a6d

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*