Türkiye İş Bankası’ndan 48 Ay Vadeli 35.000 TL Taşıt Kredisi!

Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenen 48 ay vadeli taşıt kredisi kampanyası sayesinde hayalini kurduğunuz arabaya sahip olabilirsiniz. Banka hem sıfır kilometre otomobil alımlarında, hem de ikinci el otomobil alımlarında düşük taşıt kredisi faiz oranları eşliğinde finansman desteği sunuyor.

Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyası sayesinde sahip olduğunuz emektar arabanızı yenileyebilir ya da ilk arabanızı satın almanın keyfini sürebilirsiniz. Hem seyahatlerinizi daha konforlu hale getirmek, hem de gün içerisinde toplu taşımada kaybettiğiniz zamanı en aza indirgeyebilmek adına düzenlenen taşıt kredisi kampanyası 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri barındırıyor.

Türkiye İş Bankası taşıt kredisi başvurusu aşamasında kefil talebinde bulunmuyor. Banka satın alacağınız araç üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek taşıt krediniz için gerekli teminatı sağlıyor. İpotek tesisi kredi vade süresi boyunca devam ediyor. Kredi ödemelerinizin bitmesi ile birlikte araç üzerindeki rehin kaldırılarak, aracınız tamamen size ait hale geliyor.

İş Bankası’ndan taşıt kredisi çekmek için başvurunuzu size en yakın İş Bankası şubesinden yapabilirsiniz. Taşıt kredisi başvurusunda gerekli belgeleri yanınızda bulundurmak, kredi başvurusu sürecinizi hızlandıracaktır.

İş Bankası 35.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenen taşıt kredisi ürünü vasıtasıyla 35 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürününüzü çekip, 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan ortalama aylık taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,37 oranında olup, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da bin 60 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 8 Mayıs 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/tasit-kredisi/Sayfalar/tasit-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*