ING Bank’tan Düşük Faizli Hızlı Onaylanan İhtiyaç Kredisi!

Türkiye’de kişinin kredi notuna özel faiz oranı uygulamasını başlatarak bankacılık sektöründe yeni bir dönemin kapılarını aralayan ING Bank, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

ING Bank, oldukça düşük faizler eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. 5.000 Türk Lirası’ndan düşük ihtiyaç kredisi başvuruları için aylık yüzde 1,84 oranında ihtiyaç kredisi faiz oranları uygulaması yapan ING Bank, 5.000 Türk Lirası’nın üzerindeki kredi başvurularında da aylık yüzde 1,39’dan başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyle birlikte kredi sunuyor.

ING Bank, ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişinin sahip olduğu kredi notuna göre bir faiz oranı uygulaması yapıyor. Banka kredi notu bin 850 olan müşterilerine aylık yüzde 1,39 oranında bir faiz oranı sunarken, kredi notu düştükçe, faiz oranını yükseltiyor.

ING Bank’a kredi başvurusu yapmak için şubeye kadar gitmenize gerek yok. Yanınıza kredi başvurusunda gerekli belgeleri alarak size en yakın ING Bank şubesinden hafta içi mesai saatlerinde kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi aynı zamanda ING Bank’a ait resmi internet sitesi, mobil uygulama ve ING Bank ATM’leri üzerinden de hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

ING Bank 20.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

ING Bank’tan çekeceğiniz 20 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,69 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 656 Türk Lirası’na, toplam yapılacak geri ödeme miktarı da 31 bin 476,48 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 6 Mayıs 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ingbank.com.tr/tr/ihtiyac-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*