Garanti’den Haftanın Her Günü 7.500 TL Online İhtiyaç Kredisi İmkânı!

Türkiye’nin en büyük müşteri portföyüne sahip olan bankaları arasında yer alan Garanti Bankası, yaz aylarına hazırlık yapmak isteyenlerin ihtiyaç duydukları nakit desteğini düşük faiz oranları eşliğinde çözüme kavuşturuyor.

Garanti Bankası, düşük faizli bir bahar kredisi kampanyasına imza atıyor. Banka 48 aya kadar vadelendirilebilen bir ihtiyaç kredisi ürünü sunarken, avantajlı faiz oranlarıyla ödeme planını oluşturarak, düşük taksit tutarları ile geri ödeme yapılmasına yardımcı oluyor.

Garanti Bankası internet üzerinden kredi başvurusu yapılmasına olanak sağlıyor. Haftanın her günü, her saati ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini pratik bir şekilde temin etmenize yardımcı olan Garanti Bankası, yaptığınız başvurunun değerlendirme ve sonuçlandırma süreçlerini de online bir şekilde takip etmenize olanak sağlıyor.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu aşamasında ön kefil talebinde bulunmuyor. Kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurusu yapılmasına olanak sağlayan banka düzenli bir gelire sahip olunması ve kredi notunuzun da çok düşük olmaması halinde hızlı bir şekilde kredinizi sonuçlandırarak, kredinizi hesabınıza aktarıyor.

Garanti Bankası 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan tatil, eğitim, sağlık, alışveriş gibi ihtiyaçlarınız için temin edeceğiniz 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,84 olurken, ödeme yapılacak aylık sabit ihtiyaç kredisi taksit tutarları da 254,98 Türk Lirası’na tekabül edecek. 48 aylık vade süreci sonunda yapılacak toplam geri ödeme miktarı ise 12 bin 238,82 Türk Lirası olacaktır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 6 Mayıs 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.garanti.com.tr/bireysel_ihtiyac_kredisi#calcContent=UID4702799

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*