Maaşını Halkbank’tan Alanlara 48 Ay Vadeli 9.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Halkbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde eğitimden sağlığa, tatilden dekorasyona kadar nakit sıkışıklığı yaşadığınız tüm dönemlerde avantajlı faiz oranları eşliğinde kredi temin edebilirsiniz.

Halkbank oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi kampanyasına imza atıyor. Banka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınız avantajlı faiz oranları eşliğinde çözüme kavuşuyor. Halkbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasıyla eğitim, sağlık, tatil, dekorasyon, taşınma, borç kapatma, beyaz eşya alışverişi, teknolojik ürün alışverişi gibi tüm nakit sıkışıklığı ve ihtiyacı yaşatan problemlerinize  çözüm oluyor.

Halkbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü 48 aya kadar vadelendirme seçeneklerini barındırıyor. Banka ödeme planını gelir durumunuza ve çekeceğiniz ihtiyaç kredisi miktarına göre hazırlatmanıza olanak sağlarken, kredi notu yeterli olup, düzenli bir gelir düzeyine sahip olan kişilerden herhangi bir kefil talebinde de bulunmuyor.

Halkbank’a kredi başvurunuzu internet sitesi üzerinden, mobil uygulama üzerinden, size en yakın Halkbank ATM’si veya Halkbank şubesinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank 9.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan çekeceğiniz 9 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,30 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 267,77 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı kapsamında yapacağınız toplam geri ödeme miktarı 12 bin 853,11 Türk Lirası olacaktır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 6 Mayıs 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4550-maasini_halkbanktan_alanlar

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*