QNB Finansbank’tan 48 Ay Vadeli 50.000 TL Araç Kredisi!

QNB Finansbank tarafından sunulan taşıt kredisi ürünü sayesinde hayalini kurduğunuz otomobilin hem sıfır kilometre versiyonu, hem de ikinci el versiyonu için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini 48 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle temin edebilirsiniz.

QNB Finansbank, avantajlı bir taşıt kredisi ürünü sunuyor. Bankanın sunduğu taşıt kredisi ürünü sadece TL cinsinden temin edilebiliyor. Ödeme planı oluştururken sunulan seçenekler ise 3 ay ile 48 ay aralığını kapsıyor. Banka, hem sıfır kilometre otomobil alımı için, hem de ikinci el araç satın almak için avantajlı taşıt kredisi faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

QNB Finansbank kredi vade süresi boyunca satın alınacak araç üzerine ipotek tesisi gerçekleştiriyor. Bu sayede taşıt kredisi için gerekli teminatı sağlayan banka, kefilsiz taşıt kredisi kullanılmasına olanak sağlıyor. İkinci el araçlar için kasko değerini baz alarak taşıt kredisi imkânı sunan banka, sıfır kilometre otomobiller için de anahtar teslim bedelini gösteren proforma faturayı baz alarak çekilebilecek taşıt kredisi miktarını hesaplıyor.

QNB Finansbank 50.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank’tan çekeceğiniz 50 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,52 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı bin 572,27 Türk Lirası’na denk geliyor. Kredi vade süresi sonunda yapılacak toplam geri ödeme miktarı ise 75 bin 468,63 Türk Lirası’na tekabül ediyor. 

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 27 Nisan 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/mortgage-kredileri/deniz-mortgage.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*