Denizbank’tan 25 Yıl Vadeli Konut Kredisi Fırsatı!

Türkiye’nin en büyük müşteri portföylerinden bir tanesine sahip olan Denizbank, 25 yıla kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz konut kredisini temin etmenize olanak sağlıyor. Banka, avantajlı konut kredisi faiz oranlarıyla birlikte ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyor.

Denizbank hayalini kurduğunuz ev için gerekli olan konut kredisi ürününü 25 yıla kadar uzayan vade seçenekleriyle temin etmenize olanak sağlıyor. Düşük faiz oranları eşliğinde konut satın alımında gerekli nakit desteğini sağlayan banka, satın alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredi çekmenize ve ödemelerinizi de bütçenize göre bir ödeme planı eşliğinde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Denizbank’ın sunduğu konut kredisi ürününde ön kefil şartı aranmıyor. Banka, kredi vade süresi boyunca satın alıncak konut üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek, konut kredisi teminatı sağlayarak, kredinizi temin etmenize olanak sağlıyor. Kredi başvurusu için yanınıza nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi, ikâmet adresinizi gösteren belgeyi, satın alacağınız konutun tapu fotokopisini alarak size en yakın Denizbank şubesinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank 150.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Denizbank’tan 300 ay vade seçeneğiyle çekeceğiniz 150 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi ürünü için bankanın uygulayacağı aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,49 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 2 bin 261,76 Türk Lirası’na denk gelecektir. Aynı tutardaki konut kredisi ürünü için 120 ay vade seçeneğiyle ödem planı oluşturursanız bankanın uygulayacağı aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,47 olup, ödeme yapılacak taksit tutarı da 2 bin 668,11 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 27 Nisan 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/mortgage-kredileri/deniz-mortgage.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*