Vakıfbank’tan Düşük Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank, hayalinizdeki araca sahip olmak istediğiniz gerekli olan nakit desteğini 48 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle sunuyor. Düzenlenen kredi kampanyası aylık yüzde 1,26’dan başlayan faiz oranlarıyla sunuluyor.

Vakıfbank tarafından düzenlenen avantajlı taşıt kredisi kampanyası, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle sunuluyor. Banka, aylık eşit taksitli taşıt kredisi ödeme planı sunarken, aynı zamanda talebe göre 3 ay ödemesiz dönemli olarak aylık eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli olarak ödeme seçenekleri de sunuyor.

Vakıfbank’tan aylık yüzde 1,26’dan başlayan taşıt kredisi temin etmek için, yanınızda nüfus cüzdanınızın, satın alacağınız aracın kasko değerinin belirlenmesi için ruhsat fotokopisinin (sıfır kilometre araçlar için proforma faturanın), gelir belgenizin ve ikâmet ettiğiniz adresi gösteren belgenizin yanınızda bulunması gerekiyor.

Vakıfbank’tan taşıt kredisi çekerken, aracın 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine kadar, 100 bin Türk Lirası’nı aşan kısmının ise yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi kullanabiliyorsunuz. Kredi vade süresi boyunca araç üzerine ipotek tesisi eden Vakıfbank, kefilsiz taşıt kredisi kullanımına olanak sağlıyor.

Vakıfbank 20.000 TL İkinci El Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’tan çekeceğiniz 20 bin Türk Lirası tutarındaki ikinci el araçlar için taşıt kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep etmeniz halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,26’ya tekabül ederken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 589,01 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 24 Nisan 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

http://www.vakifbank.com.tr/2-el-oto-kampanyasi.aspx?pageID=994&Exc=718

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*