Fibabanka’dan Acil Nakite Sıkışanlara 12 Ay Vadeli 4.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Müşteri portföyünü en hızlı büyüten bankalar arasında yer alan Fibabanka, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde avantajlı maliyetlerle ihtiyaç duyulan nakit desteğini çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Fibabanka tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası, 3 aydan 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri sunuyor. Banka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları sunuyor. Fibabanka’dan tadilat, sağlık, tatil, taşınma, dekorasyon, borç kapatma, alışveriş, alışveriş gibi tüm nakit ihtiyaçlarınız için düşük maliyetlerle ihtiyaç kredisi temin edebilirsiniz.

Kefilsiz ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için avantajlı maliyetlerle kredi sunan Fibabanka, düzenli bir gelir durumuna sahip olan ve ödeme yapılacak aylık kredi ödemesi  hane halkında kişi başına düşen gelir miktarının yarısını geçmemesi gerekiyor.

Fibabanka 4.000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Fibabanka’tan 12 ay vade seçeneğiyle acil nakit ihtiyaçlarınız için 4 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,45 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarları 372,22 Türk Lirası’na tekabül ediyor. 12 ay vade boyunca yapılacak toplam geri ödeme miktarı 4 bin 466,64 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 18 Nisan 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.fibabanka.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyac-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*