ICBC’den Düşük Faizli 48 Ay Vadeli 15.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye pazarında sahip olduğu müşteri potansiyelini her geçen gün büyüten ICBC Turkey Bank, oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi kampanyasına imza atıyor. Banka, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleriyle ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

ICBC Turkey, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmaya olanak sağlıyor. Dünya genelinde en büyük müşteri portföyüne sahip olan bankalar arasında yer alan ICBC’nin yüzde 100 iştiraki olan ICBC Turkey Bankası, düzenlediği kampanyası sayesine taşınma, dekorasyon, tadilat, sağlık, tatil gibi masraflarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

ICBC Turkey Bankası’ndan kredi çekmek için kredi başvurunuzu internet sitesi üzerinden yapabileceğiniz gibi aynı zamanda size en yakın ICBC Turkey Bankası şubesini ziyaret ederek de başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Şubeden yapacağınız kredi başvurusu aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin ve ikâmet ettiğiniz adresi gösteren belgenizin yanınızda bulunması gerekiyor.

ICBC Turkey 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

ICBC Turkey Bankası 15 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi kampanyasından 48 ay vade seçeneğiyle faydalanmanız halinde banka tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,35 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 451,99 Türk Lirası’na, toplam yapılacak geri ödeme miktarı da 21 bin 695,52 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 18 Nisan 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.icbc.com.tr/tr/sizin-icin/detay/Ihtiyac-Kredisi/416/11/0

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*