Halkbank’tan 48 Ay Vadeli Düşük Maliyetli 6.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye’nin kamu bankaları arasında ve en büyük bankaları arasında yer alan Halkbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve düşük faiz oranlarıyla temin etmenize olanak sağlıyor.

Halkbank, oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi kampanyasına imza atıyor. Bankanın düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü, 3 aydan 48 aya kadar kredi taksitlendirme olanağı sağlıyor. Aylık gelir durumunuza göre, çekeceğiniz kredi miktarına göre ödeme planınızı kişiye özel olarak hazırlayan banka, düşük maliyetler eşliğinde kredinizi çekerek ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Halkbank ihtiyaç kredisi ürününe başvuruda bulunmak için size en yakın Halkbank şubesine, kredi başvurusunda gereken belgeleri yanınızda bulundurarak gidip, kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka kredi başvurusu aşamasında kişinin nüfus cüzdanının, gelir belgesinin, ikâmet ettiği adresi gösteren belgenin yanında bulunmasını talep ediyor. İnternet üzerinden yapılacak başvurularda ise T.C. kimlik numarası, doğum tarihi ve cep telefonu numarası gibi bilgiler talep ediliyor.

Halkbank 6.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan temin edeceğiniz 6 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,35 olurken, ödeme yapılacak sabit taksit tutarı 180,80 Türk Lirası’na, kredinin toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 8 bin 678,25 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 12 Nisan 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4524-ozel_sektor_______________________calisanlarina_

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*