Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan 190 TL Taksitle 5.000 TL İhtiyaç Finansmanı!

Türkiye Finans Katılım Bankası kolay ve hızlı bir şekilde tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından hayata geçirilen ihtiyaç finansmanı kampanyası dahilinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Banka tarafından hayata geçirilen ihtiyaç finansmanı kampanyası sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınız düşük tutarlar karşılığında çözüme kavuşuyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın hayata geçirdiği ihtiyaç finansmanı ürününden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Banka internet sitesi üzerinden finansman başvurusu kabul ettiği gibi aynı zamanda finansman başvurusunda gerekli belgelerle birlikte size en yakın Türkiye Finans şubesinden de finansman başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası 5.000 TL İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan 36 ay vade seçeneğiyle 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç finansmanı temin etmeniz halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç finansmanı kâr payı oranları yüzde 1,52 olurken, 25,25 Türk Lirası tutarında temin edilecek olan kredi tahsis ücreti ile birlikte yapılacak aylık ödeme miktarı 190,66 Türk Lirası’na tekabül etmektedir. Bu kapsamda 36 ay sonunda yapmış olacağınız toplam ödeme miktarı da 6 bin 863,76 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 5 Nisan 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/bireysel/ihtiyac-finansmani/Sayfalar/ihtiyac-finansmani.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*