Vakıfbank’tan Düşük Faizli 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Vakıfbank tüm nakit ihtiyaçlarını avantajlı maliyetlerle çözüme kavuşturmak isteyenler için düşük kredi faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sunuyor.

Türkiye’nin kamu bankaları arasında oldukça önemli bir konuma sahip olan Vakıfbank, hayata geçirdiği ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde acil nakit ihtiyacı hisseden vatandaşlara önemli kolaylıklar sunuyor. Vatandaşların tüm nakit problemlerine düşük maliyetler eşliğinde çözüm sunan Vakıfbank, çekeceğiniz ihtiyaç kredisi ürününün 48 aya kadar vadelendirilmesine imkân tanıyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank ihtiyaç kredisi temin edilmesi aşamasında oldukça bol kredi başvurusu seçeneği sunuyor. İsterseniz Vakıfbank’ın resmi internet sitesine giriş yaparak kredi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi, isterseniz de bankaya ait resmi mobil aplikasyonu cep telefonunuza indirerek kredi başvurunuzu pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzdan haftanın her günü, her saati SMS göndererek kredi başvurusu yapmanıza da olanak tanıyan Vakıfbank, gerekli belgelerle birlikte size en yakın Vakıfbank şubesinden kredi başvurunuzu gerçekleştirerek, onaylanan kredinizi kullanmanıza imkân tanıyor.

Vakıfbank 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi ürünü dahilinde çekeceğiniz 15 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğinde bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,40 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı da 457,74 Türk Lirası’na denk geliyor. Toplam yapılacak geri ödeme miktarı 21 bin 971,24 Türk Lirası olurken, kredinin yıllık toplam maliyet oranı da  yüzde 22,4938’e denk geliyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 5 Nisan 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

http://vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=2548

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*