HSBC’den Düşük Faizli 7.500 TL İhtiyaç Kredisi! Hızlı Onaylı!

İngiltere merkezli olan HSBC, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası eşliğinde acil nakit ihtiyaçlarınıza oldukça avantajlı çözümler sunuyor.

HSBC Bank, ihtiyaç kredisi ürünü kapsamında ödemelerinizi 48 aya kadar vadelendirmenize olanak sağlıyor. Düşük faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan banka, ödemelerinizi aylık gelir durumunuza göre planlayarak gerçekleştiriyor.

HSBC Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

HSBC Bank’tan ihtiyaç kredisi temin etmek için bankanın sunduğu kredi başvurusu kanallarından bir tanesini kullanabilirsiniz. Haftanın her günü, her saati HSBC Bank resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda telefon bankacılığı ile arayarak çağrı merkezi üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi başvurusunda gerekli belgeleri yanınızda bulundurarak size en yakın HSBC Bank şubesini ziyaret ederek, acil nakit ihtiyacınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

HSBC Bank 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Hesaplaması ve Ödeme Planı

HSBC Bank’tan çekeceğiniz 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep etmeniz halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,48 olurken, aylık yapılacak ödeme miktarı da 233,50 Türk Lirası’na tekabül ediyor. 36 ay vade seçeneğinde ise aylık uygulanan sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları değişmezken, yapılacak aylık ödeme miktarı 283,77 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

7.500 Türk Lirası ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğinde yapılacak toplam geri ödeme miktarı 11 bin 208 Türk Lirası olurken, 36 ay vade seçeneğinde toplam yapılacak geri ödeme miktarı 10 bin 215,72 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 28 Mart 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.hsbc.com.tr/kartlar-ve-krediler/krediler/ihtiyac-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*