Akbank’tan Emeklilere Özel Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası! Son Başvuru 31 Mart!

Akbank, maaşını Akbank’tan alan emekli müşterilerine özel oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. Banka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasında 10.000 TL’ye kadar olan talepler için masraf ücreti talep edilmiyor.

Akbank, emeklilere özel masrafsız ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor. Kredi başvurusu aşamasında herhangi bir kefil talebinde bulunmayan banka, çekilen ihtiyaç kredisi ürünü için 48 aya kadar vadelendirme olanağı sunuyor. Akbank, 10 bin Türk Lirası’na kadar olan ihtiyaç kredisi ürünleri için de emekli vatandaşlardan herhangi bir kredi masrafı talebinde bulunmuyor. Aylık yüzde 1,49’dan başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla kredi çekilmesine olanak sağlayan banka, ödemelerin 48 aya kadar vadelendirilmesine olanak sağlıyor.

Akbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasından sadece Bağ-Kur, SSK ve Emekli Sandığı emeklileri faydalanabiliyor. Kredi başvurusu aşamasında vatandaşların yanlarında kimliklerini ve ihtiyaç duyulması halinde de adres teyit edici belgenin bulunmasını talep eden banka, kredi vade süresi boyunca kredi çeken kişilere hayat sigortası uygulaması yapıyor.

Akbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Acil nakit ihtiyaçları için Akbank’tan çekilecek 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep edilmesi halinde, Akbank’ın uygulayacağı ortalama aylık ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,49 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 312,11 Türk Lirası’na tekabül etmektedir. Toplam yapılacak geri ödeme miktarı ise 14 bin 981,65 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 25 Mart 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

http://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/sgk-maas-musterilerine-ozel-kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*