İş Bankası’ndan Günde 25 TL’ye 25.000 TL Taşıt Kredisi!

Türkiye İş Bankası hayalini kurduğunuz araba için avantajlı kredi faiz oranları eşliğinde gerekli taşıt kredisini sunuyor. Banka, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde düşük taksit tutarlarıyla hayalini kurduğunuz otomobile sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Türkiye İş Bankası hem sıfır kilometre otomobiller, hem de ikinci el otomobiller için satın alma aşamasında ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlıyor. Araç değerini belirleme aşamasında sıfır kilometre otomobillerde proforma fatura bedelini baz alan İş Bankası, ikinci el otomobiller için de kasko değerini baz alarak kredi hesaplaması gerçekleştiriyor.

Banka, araç değerinin 100 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ine kadar taşıt kredisi imkânı tanırken, 100 bin Türk Lirası’nı aşan kısmın da yüzde 50’sine kadar taşıt kredisi kullanılmasına olanak sağlıyor.

İş Bankası kredi vade süresi boyunca araç için kaskoyu zorunlu tutarken, kredi çeken kişi için de hayat sigortası uygulaması gerçekleştiriyor. Banka, satın alınan araç üzerine kredi vade süresi boyunca ipotek tesisi gerçekleştirerek, taşıt kredisi için gerekli teminatı sağlamış oluyor.

İş Bankası 25.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan 48 ay vade seçeneğiyle 25 bin Türk Lirası tutarında taşıt kredisi çekilmesi ve bu taşıt kredisi ürünü için de aylık yüzde 1,37 oranında faiz oranı uygulanması halinde, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 757,14 Türk Lirası’na tekabül ediyor. Bu ödeme planı kapsamında yapılacak toplam geri ödeme miktarı 36 bin 342,72 Türk Lirası olurken, 30 günlük bir ay için günlük baza tekabül eden ödeme miktarı yaklaşık 25 Türk Lirası oluyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 25 Mart 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/tasit-kredisi/Sayfalar/tasit-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*