Ziraat’ten Günde 11 TL’ye Avantajlı Tüketici Kredisi!

Ziraat Bankası, çalışanlara özel olarak düzenlediği tüketici kredisi ürünü sayesinde alışveriş aşamasında gerekli nakit ihtiyaçlarının pratik bir şekilde çözüme kavuşturulmasına olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası, çalışanlara maddi destek sunabilmek adına önemli bir kampanyaya imza atıyor. Avantajlı maliyetler eşliğinde tüm tüketici kredisi ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmayı hedefleyen banka, ödemeleri düşük tutarlarında yaparak tüm ihtiyaçları çözüme kavuşturmaya olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası, tüm alışverişler için tüketici kredisi kullanılmasına olanak sağlıyor. Çalışanlara özel olarak düzenlenen kredi kampanyası vasıtasıyla beyaz eşya, teknolojik ürün, bilgisayar, cep telefonu, tadilat masrafları gibi tüm ödemelerinizin proforma faturası vasıtasıyla kredi temin edebilirsiniz.

Ziraat Bankası 5.000 TL Tüketici Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan çekeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki tüketici kredisi ürünü için 18 ay vade seçeneğiyle ödeme planı hazırlatıp, düşük taksit tutarları eşliğinde ödeme yapmayı planlamanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit tüketici kredisi faiz oranı yüzde 1,32 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 321,44 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı kapsamında yapacağınız toplam geri ödeme miktarı da 5 bin 785,92 Türk Lirası olacaktır. Kredinin 30 günlük bir ayda günlük tekabül eden miktarı ise yaklaşık 11 Türk Lirası’dır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 25 Mart 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/genel-ihtiyaclar/tuketici-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*