Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank’ta!

QNB Finansbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla çözüme kavuşturabilirsiniz.

QNB Finansbank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Oldukça avantajlı maliyetler eşliğinde ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlayan QNB Finansbank, yapacağınız kredi başvurusu aşamasında sizden herhangi bir kefil talebinde bulunmuyor.

QNB Finansbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde ödemelerinizi 48 aya kadar vadelendirebileceğiniz bir kredi temin edebilirsiniz. Düşük faiz oranları eşliğinde ödeme planı oluşturulacak olan kredinize aylık gelir durumunuza göre ödeme planı oluşturulacaktır.

Haftanın her günü, her saati oturduğunuz yerden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız için birçok seçenek sunan QNB Finansbank, KrediGo uygulaması üzerinden QNB Finansbank mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden, size en yakın QNB Finansbank ATM’si ve şubesi üzerinden kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlıyor.

QNB Finansbank 10.000 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

QNB Finansbank’tan temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,33 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 299,80 Türk Lirası’na denk geliyor. Bu ödemenin günlük ortalama karşılığı ise 10 Türk Lirası’na tekabül ediyor. Kredi faiz oranları ve hayat sigortası ücretleri, kişiye özel farklılıklar gösterebileceği için en sağlıklı kredi faiz oranı bilgisini bankaya yapacağınız kredi başvurusu aşamasında öğrenebilirsiniz.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 19 Mart 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://kredi.qnbfinansbank.com/?ref=AbaV2

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*