Denizbank’tan Online Başvurulan 3.000 TL Hızlı İhtiyaç Kredisi!

Denizbank aylık yüzde 1,04’ten başlayan faiz oranları ile birlikte tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak avantajlı bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor.

Denizbank, oldukça avantajlı maliyetler eşliğinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmayı hedefliyor. Banka tarafından yapılan kampanya kapsamında tüm nakit ihtiyaçlarınız avantajlı maliyetler eşliğinde çözüme kavuşuyor. 48 aya kadar vade seçenekleri sunan Denizbank, aylık yüzde 1,04’ten başlayan düşük faiz oranları eşliğinde temin edebileceğiniz ihtiyaç kredisi ürünleri için, bütçenize özel ödeme planları sunuyor.

Denizbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Denizbank, sadece T.C. kimlik numaranızı bildirerek internet üzerinden kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlıyor. 4 yıla kadar uzayan vade seçenekleri sunan banka, avantajlı maliyetlerle acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

İnternet üzerinden yapılan kredilerin, hızlı bir şekilde vadesiz hesaba aktarılarak kullanıma sunulmasına olanak sağlayan banka, mobil bankacılık ve internet bankacılığında Krediler menüsü altından paranızı çekmenize yardımcı oluyor.

Denizbank 3.000 TL Acil İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Acil nakit sıkışıklığınız için Denizbank’tan çekeceğiniz 3.000 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürününde 12 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talebinde bulunmanız halinde bankanın uygulayacağı aylık ortalama ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,74’e tekabül etmesi halinde yapılacak aylık ödeme miktarı 285,21 Türk Lirası’na, toplam yapılacak geri ödeme miktarı 3 bin 422,58 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 15 Mart 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*