Garanti’den Ayda 250 TL’ye 7.5000 TL Bahar Kredisi!

Garanti Bankası, hayata geçirdiği ihtiyaç kredisi ürünü eşliğinde tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Garanti Bankası, kefilsiz ihtiyaç kredisi çekebilmeniz için oldukça avantajlı bir kredi kampanyasına imza atıyor. Banka, kredi başvurusunda ön kefil talebinde bulunmuyor. Kredi başvurusu yapan kişinin düzenli bir gelire sahip olması ve kredi notunun yeterli bir düzeyde olması halinde temin edilebilecek kredi miktarını sunan banka, onaylanan kredinin de hızlı bir şekilde kullanılmasına olanak sağlıyor.

Garanti Bankası Bahar Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası’nın bahar dönemine özel düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilmek için Garanti Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden, mobil bankacılık uygulaması üzerinden ve size en yakın Garanti Bankası üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası, yapılacak kredi başvurusu sonrasında hızlı sonuçlandırma sistemi sayesinde birkaç dakika içerisinde kredi sonucunuzu tarafınıza SMS olarak bildiriyor. Kredinizin onaylanmış olması halinde ise mevcut banka müşterileri için anında hesaba aktarım yapan Garanti Bankası, henüz bankanın müşterisi olmamış kişilerin de en yakın Garanti Bankası şubesinden kredi başvurusu yapmalarına yardımcı oluyor.

Garanti Bankası 7.500 TL Hızlı Bahar Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan çekeceğinzi 7 bin 500 Türk Lirası’na tekabül eden ihtiyaç kredisi ürününüz için 4 yıl vade seçeneği eşliğinde ödeme planı oluşturup, aylık ödeme miktarlarınızın düşük tutarlara gelmesini talep ederseniz; bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,79 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 251,94 Türk Lirası’na denk geliyor. Bu kapsamda yapacağınız toplam geri ödeme miktarı da 12 bin 92,77 Türk Lirası olarak ortaya çıkıyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 15 Mart 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/ihtiyac-kredisi-kampanyasi.page?gbid2=

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*