Halkbank’tan Araç Alacaklara Yeşil Işık! 3 Ay Ertelemeli Taşıt Kredisi İmkânı!

Halkbank tarafından hayata geçirilen taşıt kredisi ürünü sayesinde taşıt alım aşamasındaki tüm nakit ihtiyaçlarınızı düşük faizli finansman temin edebilirsiniz.

Halkbank, hem sıfır kilometre otomobil alımlarınızda, hem de ikinci el otomobil alımlarınızda oldukça avantajlı koşullar eşliğinde taşıt kredisi çekmenize olanak sağlıyor. Satın alınacak otomobil üzerine ipotek tesisi gerçekleştirerek taşıt kredisi için gerekli teminatı sağlayan banka, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde bütçenizi yormayacak bir ödeme planıyla kefilsiz taşıt kredisi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi Ürünü

Halkbank’ın düzenlediği yeşil ışık taşıt kredisi ürünü ile birlikte sıfır kilometre otomobiller için yapacağınzı taşıt kredisi başvurularında ilk taksit için 3 ay erteleme olanağından faydalanabiliyorsunuz. Banka, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ilk taksidinizi üç ay erteleyerek, ödemelerinize bahar sonunda başlamanıza olanak sağlıyor. İkinci el otomobil alımlarında da faydalanılabilecek bir ürün olan yeşil ışık taşıt kredisi, bu şartlar altında da beş yaşından daha yeni olan otomobiller için 3 ay erteleme olanağı sunuyor.

Halkbank, sıfır kilometre otomobillerin proforma fatura bedeli üzerinden, ikinci el otomobillerin de kasko değeri üzerinden temin edilebilecek taşıt kredisi miktarını hesaplıyor.

Halkbank 30.000 TL Taşıt Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan çekeceğiniz 30 bin Türk Lirası tutarındaki taşıt kredisi ürünü için yapacağınız kredi başvurusunda ödeme planınızı 48 ay vade seçeneğiyle talep etmeniz halinde bakanın uygulayacağı aylık sabit taşıt kredisi faiz oranları yüzde 1,30 olurken, ödeme yapılacak eşit taksit tutarı 892,58 Türk Lirası’na, kredinin toplam masrafı 306 Türk Lirası’na, toplam yapılacak geri ödeme ise 42 bin 843,70 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 11 Mart 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.halkbank.com.tr/4525-yesil_isik_tasit_kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*