Vakıfbank’tan Düşük Faizli 120.000 TL Konut Kredisi!

Vakıfbank, hayalini kurduğunuz evi gerçeğe dönüştürebilmeniz için oldukça avantajlı faiz oranları eşliğinde konut kredisi ürünlerinden faydalanmanıza olanak sağlıyor.

Vakıfbank tarafından hayata geçirilen konut kredisi ürünü kapsamında, düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz. 120 aya kadar uzayan vade tercihlerinden aylık gelir durumunuza ve çekeceğiniz konut kredisi miktarına göre ödeme planı oluşturulmasına olanak sağlayan banka, konut kredisi başvurusu aşamasında ek teminat talebinde bulunmuyor.

Vakıfbank Konut Kredisi Başvurusu

Vakıfbank’a yapacağınız konut kredisi başvurusu için yanınızda nüfus cüzdanınızın, gelir belgenizin, ikâmet adresinizi gösteren belgenizin ve satın almayı düşündüğünüz konutun tapu fotokopisinin bulunması gerekiyor. Bu belgeler ile birlikte size en yakın Vakıfbank şubesine giderek konut kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank’a konut kredisi başvurusu yaptıktan sonra, banka anlaşmalı gayrimenkul değerleme firmaları vasıtasıyla satın alacağınız konutun ekspertiz raporunu hazırlatıyor. Bu rapor ile birlikte kredi çekebileceğiniz miktar belirlenirken, ek teminat olmaması halinde standart prosedürde çekeceğiniz konut kredisi, ekspertiz değerinin yüzde 80’ine tekabül ediyor.

Vakıfbank 120.000 TL Konut Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’tan çekeceğiniz konut kredisi miktarının 120 bin Türk Lirası’na tekabül etmesi ve 120 ay vade seçeneğiyle bu konut kredisi ürünü için ödeme planı talebinde bulunulması halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit konut kredisi faiz oranları yüzde 1,20 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da bin 892,71 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası kapsamında 120 ay vadeli 120 bin Türk Lirası konut kredisi ürünü için yapacağınız toplam geri ödeme miktarı da 227 bin 59,15 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 11 Mart 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

http://vakifbank.com.tr/saripanjur-ev-kredisi.aspx?pageID=313

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*