Türkiye İş Bankası’ndan 12 Ay Vadeli 3.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye İş Bankası tarafından hayata geçirilen ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınıza avantajlı faiz oranlarıyla çözüm üretebilir, ödemelerinizi 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası’ndan ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri sayesinde çekeceğiniz kredinizi taksitlendirebilirsiniz. Avantajlı kredi maliyetleriyle ödeme planları hazırlamanıza olanak sağlayan banka, kredi notunuzun yeterli olması ve geçerli bir gelir miktarına sahip olmanız halinde sizden kefil talebinde bulunmayarak kefilsiz ihtiyaç kredisi kullanmanıza da olanak sağlıyor.

İş Bankası’na yanınızda nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi, ikâmet adresinizi gösteren belgenizi yanınızda bulundurarak şubeden kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi bankanın resmi internet sitesi, internet bankacılığı uygulaması, mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla da kredi başvurunuzu 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası 3.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Ödeme Planı

Türkiye İş Bankası’ndan acil nakit ihtiyacına çözüm üretebilmek ve kısa vadede borcu kapatabilmek adına temin edilecek 12 ay vadeli, 3 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,59’a tekabül etmektedir. Bu ödeme planı kapsamında yapılacak aylık eşit taksit tutarı ödemesi 282,08 Türk Lirası olurken, toplam yapılacak geri ödeme de 3 bin 384,96 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 7 Mart 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=ihtiyac-kredisi-kampanyasi+&IdCampaign=MTY1Ng==-ISB

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*