Ziraat’ten Düşük Faizli 36 Ay Vadeli 7.500 TL İhtiyaç Kredisi!

Ziraat Bankası, tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilecek avantajlı bir tüketici kredisi ürünü sunuyor. Banka tarafından sunulan kredi ürünü sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı avantajlı faiz oranlarıyla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ziraat Bankası ödemelerini kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve tüm tüketici ürünü alışverişlerinde kullanabileceğiniz oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor. Banka tarafından düzenlenen kampanya dahilinde ödemelerinizi de 3 aydan 48 aya kadar değişen vade seçenekleriyle gerçekleştirmenize olanak sağlanıyor.

Bütçenize uygun ve esnek bir ödeme planı eşliğinde sunulan Ziraat Bankası Tüketici Kredisi ürünü için kredi başvurunuzu size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek gerçekleştirebilirsiniz. Yanınızda nüfus cüzdanınızı, gelir belgenizi ve ikâmet ettiğiniz adresinizi gösteren belgeniz ile birlikte yapabileceğiniz tüketici kredisi başvurusu için aynı zamanda Ziraat Bankası web sitesini, Ziraat Bankası internet bankacılığını, mobil bankacılık internet şubesi uygulamasını ve ATM’leri de kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 36 Ay Vadeli 7.500 TL Tüketici Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan 36 ay vade seçeneği eşliğinde çekeceğiniz 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için banka tarafından uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,37 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 277,69 Türk Lirası’na denk gelecektir. Bu ödeme planı dahilinde yapılacak toplam geri ödeme miktarı 9 bin 996,84 Türk Lirası olacaktır.

Bu kredi kampanyası ve ödeme planına ait bilgiler 3 Mart 2018 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiştir.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/genel-ihtiyaclar/tuketici-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun kredi kampanyasının hangi banka tarafından sunulduğunu inceleyebilir, sizin için en avantajlı kredi kampanyasını tespit edebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*