Halkbank’tan Kamu Çalışanlarına Kefilsiz 10.000 TL Avantajlı İhtiyaç Kredisi!

Türkiye’nin güçlü kamu bankaları arasında yer alan Halkbank, düzenlediği Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi ürünü sayesinde günde 10 Türk Lirası’ndan başlayan taksit tutarları ile ihtiyaç duyulan nakit desteğinin temin edilmesine olanak sağlıyor.

Halkbank, oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor. Banka tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınız, düşük faiz oranları ve avantajlı ödeme seçenekleriyle çözüme kavuşuyor. 48 aya kadar kredi vadelendirme imkânı sunan Halkbank, ödemelerin düşük taksit tutarları ile gerçekleştirilerek bütçeyi yormadan yapılmasına yardımcı oluyor.

Halkbank Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Halkbank’tan temin edilecek olan ihtiyaç kredisi ürünü için herhangi bir ön kefil şartı aranmıyor. Kredi notunun yeterli olması, aylık sabit bir gelir durumuna sahip olunması ve temin edilecek kredi için aylık yapılacak ödeme miktarının, hane halkında kişi başına düşen gelirin yarısını geçmemesi halinde Halkbank’tan kefilsiz ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Halkbank’a yapacağınız kredi başvurusu aşamasında yanınızda nüfus cüzdanınızın bulunmasına, ikâmet adresinizi gösteren belgenin bulunmasına ve gelir durumunuzu gösteren belgenizin bulunmasına özen göstermeniz gerekiyor.

Halkbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi kapsamında çekeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı talebinde bulunmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,35 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 301,33 Türk Lirası’na denk gelmektedir.

Bu kredi ödeme planı, 16 Şubat 2018 Cuma günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

https://www.halkbank.com.tr/4526-kamu_calisanlarina_

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*