Fibabanka’dan Düşük Faizli 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Türkiye’nin her geçen gün müşteri portföyünü genişletmeyi başaran özel bankaları arasında yer alan Fibabanka, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Fibabanka tarafından düzenlenen düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınız, avantajlı ödeme seçenekleri eşliğinde çözüme kavuşuyor. Kredi başvurusu aşamasında kredi notunuzun yeterli olması ve aylık düzenli bir gelire sahip olmanız halinde kefilsiz ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlayan banka, ödemelerinizin de 48 aya kadar uzatılarak, rahat bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka’dan ihtiyaç kredisi çekmek için kredi başvurunuzu internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvuruları hızlı bir şekilde onaylanmaktadır. Aynı zamanda kredi başvurusunda gereken belgeleri yanınızda bulundurarak, size en yakın Fibabanka şubesini bizzat ziyaret edip, kredi ürünleri hakkında kapsamlı bilgi alıp, ihtiyaç duyduğunuz nakit desteği için kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi de hemen kullanabilirsiniz.

Fibabanka 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Fibabanka’tan çekeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme yapılacak planı talep etmeniz halinde, bankanın uygulamaya koyacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranlarının yüzde 1,35’e tekabül etmesi halinde ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 150,66 Türk Lirası’na denk gelmektedir. Bu ödeme planı dahilinde toplam yapılacak geri ödeme miktarı da 7 bin 231,68 Türk Lirası olacaktır.

Bu kredi ödeme planı, 16 Şubat 2018 Cuma günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

http://fibabanka.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyac-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*