ABank’tan 150 TL Taksitle 5.000 TL Kredi İmkanı!

Türkiye’nin özel bankaları arasında yer alan ABank, tüm müşterilerinin tüm bireysel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için avantajlı kredi ödemeleri ile finansman desteği sağlıyor.

Değişen Kredi Faizleri

Bankanın düzenlendiği ihtiyaç kredisi kampanyasında uygulanan faiz oranları yüzde 1,41’den başlamaktadır. Faiz oranları kredi ödeme planlarına göre değişiklik göstermektedir. 6 aya kadar ödemelerde yüzde 1,48 oranında, 6’dan 9 aya kadar olan ödemelerde yüzde 1,46 oranında, 9’dan 12 aya kadar yüzde 1,45 oranında, 12’den 15 aya kadar yüzde 1,43 oranında, 15’den 21 aya kadar yüzde 1,42 oranında, 21’den 48 aya kadar ise yüzde 1,41 oranında faiz uygulanmaktadır. Piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden kredi faizleri değişmemektedir. Ancak bankanın kişi özelinde faiz oranlarında değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Alınacak Ek Ücretler

Banka kampanya kapsamında düzenlenebilinecek minimum ile maksimum kredi vadesi belirlenmiştir. En az 3 ay vadeli, en fazla ise 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenmektedir. 3 aydan daha az ya da 48 aydan daha uzun vadeli ödeme planı düzenlenmemektedir. İhtiyaç kredisi teminatsız olarak verilmektedir. Kredi dosya masrafları için temin edilen kredi tutarının en fazla yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bu ücretin ise yüzde 5’i kadar banka sigorta muamele vergisi, yüzde 15’i kadar da KKDF ücreti tahsil edilmektedir. Ayrıca yalnızca Türk Lirası cinsinden kredi desteği sağlanmaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurusu esnasında ise kişilerin nüfus cüzdanları ile beraber adreslerini gösteren ikametgah belgesi istenmektedir.

ABank’tan 5 Bin TL İhtiyaç Kredisi ve Ödeme Planı

ABank’ın düzenlendiği kredi kampanyası dahilinde 5 bin TL tutarında finansman alan kişiler için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlendiği zaman aylık ödenmesi gereken kredi taksit tutarı yüzde 1,41 faiz oranı ile 152,96 TL, toplam ödeme tutarı 7.342,22 TL olmaktadır. Tahsil edilen kredi tahsis ücreti ise 25 TL’ye tekabül etmektedir.

Bu kredi ödeme planı, 4 Şubat 2018 Pazar günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

https://www.abank.com.tr/bireysel/faiz-oranlari/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*