Faizsiz Bankacılık Eşliğinde Düşük Maliyetli İhtiyaç Finansmanı Albaraka Türk’te!

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından düzenlenen avantajlı ihtiyaç finansmanı ürünü vasıtasıyla doğalgaz dönüşümünden, seyahat harcamalarına kadar tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası, düzenlediği ihtiyaç finansmanı ürünü vasıtasıyla tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor. 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve avantajlı ihtiyaç finansmanı kâr payı oranlarıyla birlikte temin edebileceğiniz finansman ürünü sayesinde, doğalgaz dönüşümü, sağlık harcamaları, hac ve umre ziyareti, eğitim masrafları gibi aklınıza gelebilecek tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Temin edeceğiniz ihtiyaç finansmanı ürünü için Albaraka Türk herhangi bir ön kefil ya da teminat talebinde bulunmuyor. Düşük kâr payı oranları ile birlikte sunulan finansman ürünü için 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri sunulurken, aynı zamanda aylık eşit ödemeli, iki ayda bir eşit ödemeli, üç ayda bir eşit ödemeli ve değişken ödemeli yöntemler ile ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası 4.500 TL İhtiyaç Finansmanı Ödeme Planı

Albaraka Türk Katılım Bankası’ndan düşük maliyetli ihtiyaçlarınız için temin edeceğiniz 4 bin 500 Türk Lirası’na tekabül eden ihtiyaç finansmanı ürünü için 12 ay vade seçeneğinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit kâr payı oranlar yüzde 1,60’a tekabül edecektir.

Bu kâr payı oranları eşliğinde yapacağınız ödemeler için aylık eşit taksit tutarı 423,43 Türk Lirası’na denk gelirken, toplam geri ödeme yapacağınız miktar da 5 bin 81 Türk Lirası olacaktır.

Bu kredi ödeme planı, 4 Şubat 2018 Pazar günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

https://www.albaraka.com.tr/dayanikli-ve-yari-dayanikli-tuketici-finansmani.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*