Günde 10 TL’ye 36 Ay Vadeli 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Anadolubank’ta!

Anadolubank, düzenlediği tüketici kredisi vasıtasıyla alışverişleriniz esnasında ihtiyaç duyacağınız nakit desteğini, oldukça ekonomik maliyetler eşliğinde temin ederek çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Anadolubank tarafından düzenlenen avantajlı ihtiyaç kredisi ürünleri vasıtasıyla ödemelerinizi düşük taksit tutarları ve uzun vade seçenekleri eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça avantajlı maliyetler eşliğinde temin edeceğiniz avantajlı bir finansman ürünü sunan Anadolubank, düzenlediği ihtiyaç finansmanı kapsamında evlilik masrafları, elektronik eşya alışverişi, ev eşyası alışverişi, tatil harcamaları, beyaz eşya alışverişi, dekorasyon masrafları, sizin ya da çocuklarınızın eğitimi için gerekli olan masraflar için çözüm olanağı sunuyor.

18 yaşını doldurmuş ve aylık belgelendirilebilir bir gelir durumuna sahip olan herkesin rahatlıkla temin edebileceği bir kredi ürünü sunan banka, ödemelerin 48 aya kadar uzatarak düşük tutarlar ile ödeme yapmanız ve bütçenizi yormamanıza özen gösteriyor.

Anadolubank Kredi Başvurusunda Gerekli Belgeler

Anadolubank  tarafından tüketici kredisi başvurusu aşamasında talep edilen belgeler arasında ilk sırada nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi yer alıyor. Gelir belgesi olarak ücretli çalışanlar için güncel maaş bordrosu, serbest meslek erbapları için son 2 yıla ait onaylı bilanço belgesi, şirket ortağı olanlar için vergi levhası, gayrimenkullerden gelir beyan edenler için tapunun aslı ve fotokopisi, emekli olanlar için de hesap cüzdanı fotokopisi talebinde bulunuyor.

Kredi vade süresi boyunca hayat sigortası uygulaması yapan Anadolubank, gerekli durumlarda kefil talebinde de bulunabiliyor.

36 Ay Vadeli 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Anadolubank’tan temin edeceğiniz 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki tüketici kredisi için 36 ay vade seçeneğiyle ödeme planı talep etmeniz halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,95’e tekabül etmesi halinde, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 310,55 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi ödeme planı, 3 Şubat 2018 Cumartesi günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

http://www.anadolubank.com.tr/tr/tuketici-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*