Ziraat’ten 48 Aya Kadar Vadelendirilen Düşük Maliyetli İhtiyaç Kredisi!

Düşük faiz oranları, uzun vadeli ödeme seçenekleri, gelişmiş müşteri portföyü vasıtasıyla Ziraat Bankası tüm ihtiyaçlarınıza çözüm olacak ihtiyaç kredisi faiz oranları sunuyor.

Türkiye’nin en geniş müşteri portföylerinden bir tanesine sahip olan Ziraat Bankası, oldukça avantajlı maliyetler eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kredi olanağı sunan banka, hızlı onay sistemi sayesinde şubeden yapacağınız başvuruları aynı gün içerisinde, online platformlar vasıtasıyla yapacağınız başvuruları da hızlı bir şekilde sonuçlandırıyor.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusunda Gerekli Belgeler

Ziraat Bankası’na şube üzerinden yapacağınız kredi başvuruları için yanınızda kimliğinizin, ehliyetinizin ya da pasaportunuzun aslının ve fotokopisinin bulunması gerekiyor. Çalışma durumunuza göre düzenlenen gelir belgenizi de yanınızda bulundurmanızı talep eden banka, ihtiyaç duyulması halinde hazır bulunması açısından ikâmet adresinizi gösteren belgenizin de yanınızda bulunmasını talep ediyor.

Ziraat Bankası’na internet sitesi üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda ise T.C. kimlik numaranızı bilmeniz ve cep telefonu bilginizin bulunması yeterli olacaktır. Eğer Ziraat Bankası müşterisiyseniz, onaylanan krediniz hemen vadesiz TL hesabınıza aktarılacağı gibi, Ziraat Bankası müşterisi olmamanız halinde de kredinizi size en yakın şubeden temin edebilrisiniz.

Ziraat Bankası 12 Ay Vadeli 5.000 TL İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası’ndan 12 ay vadeli şekilde 5 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde, bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,37 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 462,52 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Ziraat Bankası’ndan çekeceğiniz kredinin 24 ay vade planıyla ödeme yapılması halinde aynı sabit faiz oranı uygulanıp, yapılacak aylık eşit taksit ödemesi ise 253,82 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi ödeme planı, 3 Şubat 2018 Cumartesi günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bireysel/Krediler/Pages/TuketiciKredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*