200 TL Taksitle 6.000 TL İhtiyaç Kredisi Garanti Bankası’nda!

Garanti Bankası düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü vasıtasıyla nakit ihtiyaçlarınızı düşük faiz oranları eşliğinde çözüme kavuşturmanıza, ödemelerinizi de 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Garanti Bankası tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi ürünü, uzun vade seçenekleri ve düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde rahatlıkla temin edilebiliyor. Online kredi başvurusu yöntemiyle hızlı bir şekilde başvurulabilecek olan Garanti Bankası ihtiyaç kredisi ürünü, onaylanması halinde hızlı bir şekilde hesabınıza aktarılarak kullanımınıza sunuluyor.

Garanti Bankası Şubeden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası’nın size en yakın şubesini ziyaret ederek de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şubeden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu için yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızı ya da sürücü belgenizi, çalışma durumunuza göre düzenlenen ve gelir durumunuzu gösteren gelir belgenizi, bir de ikâmet ettiğiniz adresi gösteren belgenizi yanınızda bulundurmanız gerekiyor.

Eğer Garanti Bankası müşterisiyseniz, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden yapacağınız kredi başvurusunun onaylanması halinde, krediniz hızlı bir şekilde hesabınıza aktarılıyor.

Garanti Bankası 6.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Garanti Bankası’ndan 48 ay vade seçeneği eşliğinde 6 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi temin etmeniz halinde, bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,79’a tekabül ederken, bu ödeme planı dahilinde yapılacak aylık eşit ihtiyaç kredisi taksit ödemesi 201,55 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 9 bin 674,31 Türk Lirası’na tekabül ediyor.

Bu kredi ödeme planı, 2 Şubat 2018 Cuma günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

https://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel-ihtiyac-kredisi.page?gbid2=#calcContent=UID1e12f9a

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*