İş Bankası’ndan Günde 8 TL’ye 7.500 TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye İş Bankası, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek, borçlarınızı kapatmak ve rahat bir nefes almak adına ihtiyaç duyduğunuz tüm nakit desteğini düşük faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye İş Bankası, hayalini kurduğunuz her şey için ihtiyaç duyduğunuz finansmanı sağlıyor. Uzun zamandır çıkmak istediğiniz tatil için, satın almak istediğiniz yeni mobilya, beyaz eşya ya da cep telefonu için, borçlarınızın hepsini yapılandırıp, ödemelerinizi düşük taksit tutarları ile yaparak rahat bir nefes almak için ihtiyaç duyacağınız nakit desteği, İş Bankası tarafından avantajlı faiz oranları ve dört yıla kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde sunuluyor.

Türkiye İş Bankası’na kredi başvurusu yapmanız için şubeye gitmenize gerek yok. SMS ile kredi başvurusu yapılmasına olanak sağlayan banka, aynı zamanda online platformlar için de özel kredi başvurusu seçenekleri sunuyor. Mevcut müşterilerin yapacakları kredi başvurularını hızlı bir şekilde sonuçlandırıp, anında vadesiz Türk Lirası hesabına aktaran banka, bankanın mevcut müşterisi olmayanlar için de kredi onayı sonrasında en yakın İş Bankası şubesinden kredinin temin edilmesine olanak sağlıyor.

İş Bankası, online başvurularda maksimum 25 bin Türk Lirası’na kadar

İş Bankası 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

İş Bankası’ndan temin edeceğiniz 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,49 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 284,32 Türk Lirası’na denk geliyor.

Bu ödeme planı kapsamında yapılacak toplam ödeme miktarı 10 bin 235,52 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu kredi ödeme planı, 1 Şubat 2018 Perşembe günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/ihtiyac-kredileri/ihtiyac-kredisi/Sayfalar/ihtiyac-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*