Vakıfbank’tan Hızlı Onaylanan 5.000 TL Taksitli İhtiyaç Kredisi!

Vakıfbank düzenlediği ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde evlilik masraflarından, eğitim masraflarına kadar tüm harcamalarınız için düşük faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Vakıfbank, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor. Banka kredi başvurusu aşamasında kefil talebinde ve teminat talebinde bulunmuyor. Kredi notunun yeterli olduğu ve aylık sabit bir gelire sahip olan herkes Vakıfbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilir.

Vakıfbank, ihtiyaç kredisi çeken herkes için 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri eşliğinde ister aylık ödemelik, ister üç ayda bir ödemelik, isterse de değişken taksitler ile ödemelik olmak üzere bütçenizi yormayacak şekilde bir ödeme planı hazırlıyor.

İstihbaratı olumlu olan ve belirli bir gelir durumuna sahip olan herkesin faydalanabileceğin ibir kredi ürünü sunan Vakıfbank, kredi vade süresi boyunca hayat sigortası yapıyor.

Vakıfbank 5.000 TL Taksitli İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Vakıfbank’tan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki taksitli ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturtmanız halinde, bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,42’ye tekabül etmektedir.

Bu faiz oranları eşliğinde hazırlanacak ödeme planında yapacağınız aylık kredi taksit ödemesi miktarı 255,58 Türk Lirası’na tekabül ederken, toplam geri ödeme yapacağınız miktar 6 bin 133,78 Türk Lirası’na, kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 22,4778’e denk gelecektir.

Bu kredi ödeme planı, 31 Ocak 2018 Çarşamba günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

http://vakifbank.com.tr/taksitli-ihtiyac-kredisi.aspx?pageID=238

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*