Düşük Faizli 48 Ay Vadeli 6.000 TL İhtiyaç Kredisi Akbank’ta!

Akbank, 48 aya kadar uzayan vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,43’ten başlayan düşük faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Dijital bankacılık alanında önemli başarılara imza atmış olan Akbank, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmayı hedefliyor. İnternet üzerinden, telefon bankacılığı üzerinden ve size en yakın Akbank şubesini ziyaret ederek temin edebileceğiniz Akbank ihtiyaç kredisi ürünü sayesinde nakit problemlerinizi hızlı bir şekilde sonuçlandırabilir, avantajlı faiz oranları eşliğinde uygun maliyetler eşliğinde ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Akbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi ürünü 3 aydan, 48 aya kadar uzayan vade seçeneklerini barındırıyor. Kişinin sahip olduğu aylık gelir durumuna göre ödeme planı oluşturulmasına önem veren Akbank, talep edilecek ihtiyaç kredisi için hane halkında kişi başına düşen aylık gelir miktarının yarısını geçmeyecek düzeyde aylık kredi taksitlerini hesaplıyor.

6.000 TL İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Ödeme Planı

Akbank’tan çekeceğiniz 6 bin Türk Lirası’ndaki ihtiyaç kredisi ürünü için 2 yıl, yani 24 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,75’e tekabül etmektedir. Bu bilgiler ışığında çekeceğiniz ihtiyaç kredisi için ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı 320,83 Türk Lirası’na tekabül ederken, toplam geri ödeme yapacağınız miktar 7 bin 731,42 Türk Lirası’na, kredinin yıllık maliyet oranı da yüzde 29,0312’ye denk gelecektir.

Akbank’tan ihtiyaç kredisi çekmek için bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamalarını kullanabilir, Akbank Telefon Bankacılığı’nı arayabilir ya da kredi başvurusunda gerekli belgeleri yanınıza alarak size en yakın Akbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu kredi ödeme planı, 30 Ocak 2018 Salı günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

http://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/kredim-akbankta.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*