Kamuda Çalışanlar için Şekerbank’tan 15.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Şekerbank, kamu çalışanlarının tüm harcamalarına özel 48 ay vadeli ödeme planları ile ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi.

Kamu çalışanlarına özel kredi kampanyası düzenleyen banka, yüzde 1,66 oranında faiz uygulamaktadır. Faiz oranları sabit olup, tüm ödeme planlarında aynıdır.

Kampanya dahilinde alınabilinecek azami kredi tutarı 50 bin Türk Lirası olara belirlenmiştir. 50 bin Türk Lirasından daha yüksek miktarda kredi alınamamaktadır. Bu tutardan daha yüksek miktarda kredi temin etmek isteyenlerin bankanın diğer kampanyalarını incelemeleri gerekmektedir.

Kredinin alt limiti belirlenmemiş olup, banka müşterilerini aylık gelirlerine en uygun kredi ödeme planlarını hazırlamaktadır. Kredinin dosya masrafları için tek seferlik olmak üzere tahsis ücreti tahsil edilip, bu ücreti temin edilen kredi tutarının en fazla binde beşi kadardır.

Şekerbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası için başvurular sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Kişilerin hem nüfus cüzdanlarını hem de kamu çalışanı olduklarını gösteren belgeyi başvuru esnasında getirmeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra kişi özelinde ek teminatlar istenebilmektedir.

15.000 TL Kamu Çalışanları için Kredi

Kamuda istihdam eden kişilerin Şekerbank’ın düzenlediği kredi kampanyasından yararlanmaları ve 48 ay vadeli ödeme planı ile 15 bin Türk Lirası tutarında kredi temin etmeleri durumunda aylık kredi ödemesi 488,23 Türk Lirası, toplamda ödenecek tutar ise 23 bin 435,13 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

15 bin TL 36 ay vadeli ödeme planı ile alındığı zaman aylık kredi ödemesi 587,74  Türk Lirası, toplamda ödenecek tutar ise 21 bin 158,53 Türk Lirası olmaktadır.

Temin edilen tahsis ücreti ise 15 bin TL için 75 TL olarak hesaplanmaktadır. 

Bu kredi ödeme planı, 30 Ocak 2018 Salı günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyackredileri/kamucalisanlarinaozel

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*