Aylık Yüzde 1,04’ten Başlayan İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Denizbank’ta!

Denizbank, aylık yüzde 1,04’ten başlayan düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde çözüme kavuşturup, geri ödemesini de rahat bir şekilde yapabileceğiniz bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor.

Denizbank, düşük faiz oranları ile birlikte nakit sıkışıklığınızı çözüme kavuşturuyor. Avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi sunan Denizbank, ödemelerinizi 48 aya kadar taksitlendirme imkânı tanıyor. Kredi başvurusu aşamasında herhangi bir kefil talebinde bulunmayan banka, internet üzerinden, SMS ile ve size en yakın Denizbank şubesini ziyaret ederek kredi başvurusu gerçekleştirmenize de olanak sağlıyor.

Denizbank’a internet üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunun onaylanması halinde, İnternet Bankacılığı’na ya da Mobil Bankacılık’a giriş yaparak, krediler menüsünün hemen altında yer alan İhtiyaç Kredisi Kullandırım seçeneğine tıklayarak, tüm dokümanlarınızı onaylayıp, kredinizin anında hesabınıza aktarılmasını sağlayabilir ya da  size en yakın Denizbank şubesini ziyaret ederek kredinizi hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Denizbank’tan çekeceğiniz ihtiyaç kredisi için banka tarafından belirlenmiş olan maksimum kredi limiti 55 bin Türk Lirası’na tekabül etmektedir. Bu ihtiyaç kredisi ürünü için  de yapacağınız maksimum vade seçeneği de 48 ay olarak belirlenmiştir. Bankanın tek seferlik temin edeceği kredi tahsis ücreti de, çekeceğiniz kredinin binde 5’ine tekabül etmektedir.

Denizbank 2.000 TL Düşük Tutarlı İhtiyaç Kredisi

Denizbank’tan çekeceğiniz 2 bin Türk Lirası acil ihtiyaç kredisi için 12 ay vade seçeneğinde uygulanacak aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,04 olup, yapılacak aylık ihtiyaç kredisi taksit ödemesi tutarı da 180,49 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Bu kredi ödeme planı, 29 Ocak 2018 Pazartesi günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

https://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/ihtiyac-kredileri/webde-kredi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*