Kredi Notunu Dert Etmeyen İhtiyaç Kredisi Aktif Bank’ta!

Aktif Bank, düzenlediği N Kolay İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde düşük kredi notunu dert etmeden, herhangi bir masraf ödemeden ve şubeye gitmeden online ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Aktif Bank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde sahip olduğunuz kredi notunun herhangi bir önemi kalmıyor. Banka, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasına internet üzerinden başvuru yapmanıza olanak sağlarken, masraf ödemeden çekeceğiniz ihtiyaç kredisinin anında hesabınıza aktarılmasına olanak sağlıyor.

Düşük Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi Veren Banka!

Aktif Bank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi ürününde geçmiş dönem ödemelerinize, gelir durumunuza ve sahip olduğunuz bankacılık ürünlerinin durumuna bakmadan, tüm ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilecek bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor.

Aktif Bank’ın sunduğu ihtiyaç kredisi ürünü için internet üzerinden başvuru yapabildiğiniz gibi, kredinizi çektikten sonra ödemelerinizi de PTT’in ATM’lerinden, Vakıfbank’ın ATM’lerinden ve Akbank’ın ATM’lerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Gerçekleştireceğiniz kredi başvurusu için banka tarafından uygulanan üst limit ise 30 bin Türk Lirası olarak belirlenmiş durumda. Aktif Bank’ın uyguladığı kampanya sayesinde 30 bin Türk Lirası’na kadar tüm ihtiyaçlarınız için 48 ay vade seçeneğiyle ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

5.000 TL Acil İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Aktif Bank’tan çekeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 24 ay vade seçeneğiyle ödeme planı oluşturulması halinde, kefilsiz bir şekilde kredinizi temin edebilirsiniz. Bu kredi için bankanın uygulayacağı aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,29 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 287,28 Türk Lirası’na,  toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 6 bin 894,72 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi ödeme planı, 29 Ocak 2018 Pazartesi günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

http://www.aktifbank.com.tr/tr/bireysel/n-kolay-krediler/internetten-aninda-kredi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*