Burgan Bank’tan Hemen Onaylanan Günde 8 TL’ye 7.500 TL İhtiyaç Kredisi!

Burgan Bank, herkesin sahip olduğu ödeme alışkanlıklarına bağlı olarak belirlenen kredi notuna göre faiz oranı uygulaması gerçekleştirerek, kişiye özel ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor.

Burgan Bank, avantajlı ihtiyaç kredisi faiz oranları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. Kişiye özel ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde temin edilebilen bir ihtiyaç kredisi ürünü sunan Burgan Bank, 3 farklı kritere göre kredi başvurusunu değerlendirerek sonuçlandırıyor.

Burgan Bank Kişiye Özel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Nasıl Belirleniyor?

Burgan Bank ilk etapta kişinin sahip olduğu ödeme alışkanlıklarını inceliyor. Geçmiş dönemlerdeki düzenli kredi ödemeleri ve kredi kartı ödemelerine dikkat eden Burgan Bank, ikinci olarak kişinin Burgan Bank’tan kullandığı ürün sayısını dikkate alıyor. Vadeli hesap, vadesiz hesap, kredi kartı, otomatik ödeme talimatı gibi ürünleri hesaba katan Burgan Bank, faiz oranı belirleme aşamasında kişinin Burgan Bank ile olan çalışma süresini de önemsiyor.

Burgan Bank, bu kriterler eşliğinde piyasa koşullarına göre belirlenmiş faiz oranları ile ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini sağlarken, bu uygulamayı sadece ihtiyaç kredisi ürünlerinde uyguluyor.

Burgan Bank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi hakkında kapsamlı bilgi alabilmek için size en yakın Burgan Bank şubesine gidebileceğiniz gibi, aynı zamanda internet sitesi üzerinden de hızlı bir şekilde kredi başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Burgan Bank 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Burgan Bank tarafından sunulan kişiye özel ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde temin edeceğiniz 7 bin 500 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı oluşturmanız halinde, bankanın sunacağı aylık ihtiyaç kredisi faiz oranları eşliğinde ödeme yapacağınız sabit tutar 237,61 Türk Lirası’na tekabül edecektir.

Bu kredi ödeme planı, 28 Ocak 2018 Pazar günü itibariyle aşağıda yer alan bağlantılar vasıtasıyla banka tarafından sunulan bilgiler doğrultusunda oluşturulmuştur.

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/krediler/ihtiyac-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine giriş yaparak, bankalar tarafından düzenlenen güncel kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*