Maaşını Halkbank’tan Alanlara 225 TL Taksitli Kredi!

Halkbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı avantajlı faiz oranları eşliğinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Düşük faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlayan Halkbank, avantajlı ödeme planları sayesinde ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Maaşını Halkbank’tan alanlara özel, avantajlı bir ihtiyaç kredisi ürünü sunan Halkbank, kefil ve teminat gerektirmeden tüm nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmanıza olanak sağlıyor.

Halkbank’tan ihtiyaç kredisi temin etmek için nüfus cüzdanınızı, adresinizi gösteren belgenizi ve çalışma durumunuza göre hazırlanan gelir belgenizi alarak size en yakın Halkbank şubesini gidip, kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda

Halkbank 7.500 Türk Lirası İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan temin edeceğiniz 7 bin 500 Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,30’a tekabül ederken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı 223,14 Türk Lirası’na, toplam geri ödeme yapılacak miktar ise 10 bin 710,92 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 21 Ocak 2018 Pazar  günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.halkbank.com.tr/4550-maasini_halkbanktan_alanlar

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*