Günde 10 TL’ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ziraat’te!

Ziraat Bankası tüm ihtiyaçlarınızı avantajlı faiz oranları eşliğinde çözüme kavuşturabileceğiniz bir ihtiyaç kredisi ürünü sunuyor.

Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüm nakit ihtiyaçlarınızı avantajlı faiz oranları eşliğinde çözüme kavuşturmanıza olanak sağlanıyor. Banka tarafından yapılan kredi kampanyası dahilinde temin edeceğiniz ihtiyaç kredisi ürünü için 3 aydan 48 aya kadar vadelendirme imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Kredi başvurusu aşamasında kefil talebinde bulunmayan Ziraat Bankası, kredi notunuza ve gelir durumunuza göre yapacağınız kredi başvurusunu değerlendiriyor. Onaylanan ihtiyaç kredisi için hızlı bir şekilde kredinizi hesabınıza aktararak hemen temin etmenize olanak sağlayan banka ödemelerinizi de bütçenizi yormayacak şekilde bir ödeme planına göre gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

Ziraat Bankası’ndan kredi çekmek için size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilir, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Ziraat Bankası Mobil Bankacılık veya Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı üzerinden pratik bir şekilde kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Ziraat Bankası’ndan temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi ürünü için 48 ay vade seçeneğiyle ödeme planı oluşturmanız halinde banka tarafından uygulanacak olan aylık sabit ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,37 olurken, ödeme yapılacak aylık eşit taksit tutarı da 302,86 Türk Lirası’na denk gelecektir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 21 Ocak 2018 Pazar  günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/diger/HesaplamaAraclari/Pages/KrediHesaplama.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmek adına kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*