ING Bank’tan Anında Kredi Kampanyası! 4 Yıl Vadeli 5.000 TL Kefilsiz Kredi!

ING Bank, 4 yıla kadar uzanan avantajlı ödeme planları ve yüzde 1,49’dan başlayan faiz oranları ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

ING Bank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasından uygulanan faiz oranları kişilerin kredi findeks notuna göre değişiklik göstermektedir. Kredi findeks notu ise kişilerin öncesinde almış oldukları kredi ve kredi kartı ödemelerini düzenli yapıp yapmadıklarını, ödemelerinde eksik yatırma, zamanı gecikmiş ödeme yapmış olmalarına ya da yapmamış olmalarına göre değişiklik göstermektedir. Azami 4 yıla kadar yani 48 ay vadeye kadar ödeme planı düzenleyen banka, kredi notu en yüksek olan müşterileri için yüzde 1,49 oranında faiz uygulamaktadır. Bu kredi notu ise 1800  ve üzerine sahip olanlar içindir. 1600 ile 1799 arasındaki kredi notuna sahip olanlar için ise yüzde 1,59 oranında faiz uygulanmaktadır.

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasında sunulan bir diğer avantaj ise anında kredi başvurusu yapma imkanıdır. Müşteriler banka şubelerinden kadar gitmeden, bulundukları yerden bankanın internet sitesinden girip ilgili kampanyanın yer aldığı sayfadan hızlı bir şekilde kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedirler.

ING Bank’tan Anında 5.000 TL Kredi ve Ödeme Planı Detayları

Anında kredi kapsamında ING Bank’tan 48 ay vadeli ödeme planı ile 5 bin TL finansman temin eden kişilerin aylık kredi ödemesi kredi notlarının yüksek olması ve yüzde 1,49 oranında faiz uygulanması durumunda 156,06 TL, vade sonunda ödeyecekleri toplam tutar ise 7.490,76 TL olarak hesaplanmaktadır. Ancak kişilerin kredi notları orta ya da düşükse uygulanan faiz oranı yüzde 1,59 olup, aylık kredi ödemesi 159,97 TL, vade sonunda ödenecek toplam tutar ise  7.678,68 TL olarak hesaplanmaktadır. Ayrıca 5 bin TL için bu tutarın binde beşi hesaplanıp, dosya masrafı ücreti tahsil edilmektedir. 5 bin TL için dosya masrafı ücreti ise 25 TL’dir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 31 Aralık 2017 Pazar  günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.ingbank.com.tr/tr/ihtiyac-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*