Şekerbank’tan SMS ile 5.000 TL Anında Kredi!

Şekerbank, müşterilerini şubelere kadar yormadan, anında, mesaj atarak kredi başvurusu yapabilecekleri finansman desteği sağlıyor.

SMS kredi kampanyası düzenleyen Şekerbank, müşterilerine anında kredi başvurusu yapma imkanı tanıyor. Şekerbank sms kredi kampanyasının faiz oranları yüzde 1,74’ten başlıyor. Faiz oranları düzenlenen ödeme planlarına göre değişiklik gösteriyor. 36 aya kadar olan ödeme planlarında yüzde 1,74 oranında faiz uygulayan banka, 36 ay ile 48 ay arasındaki ödeme planlarında ise yüzde 1,75 oranında faiz uyguluyor. Azami vade süresi 48 ay olup bu süreden daha uzun süreli ödeme planı düzenlenmiyor.

Kişilerin sms ile başvurularını yapabilmeleri için telefonlarının mesaj kısmına T.C. kimlik numaralarını yazmaları ve 1953’e mesaj atmaları gerekmektedir.

5.000 TL SMS ile Kredi

Şekerbank’tan 5 bin TL sms ile finansman temin eden kişiler için 48 ay vadeli ödeme planı düzenlendiğinde aylık kredi ödemesi 166,34 TL, vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 7 bin 984,51 TL olmaktadır. Aynı kredi 36 ve 24 ay vadeli ödeme planları ile temin edildiğinde aylık kredi ödemeleri sırası ile 198,95   TL ile 267,00 TL, vade sonunda ödenecek toplam tutarlar ise sırası ile 7 bin 162,1 TL ile 6 bin 407,95 TL olarak hesaplanmaktadır. 5 bin TL için de ayrıca 25 TL tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Bu ücret bir kez alınmaktadır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 27 Aralık 2017 Çarşamba  günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyackredileri/sms-kredi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*