Türkiye İş’ten 20.000 TL Hızlı Taşıt Kredisi!

Türkiye İş Bankası, 4 yıla kadar uzanan ödeme planları ile otomobil sahibi olmak isteyenlere kredi sunuyor.

Taşıt kredisi kampanyası düzenleyen Türkiye İş Bankası, yüzde 1,44 oranında faiz uyguluyor. Taşıt kredisi faiz oranları alınan kredinin tutarına ya da düzenlenen ödeme planının süresine yahut aracın 0 km ya da 2. el olmasına göre farklılık göstermiyor. Sabit faizli taşıt kredisi sunan banka, 4 yıla kadar da müşterilerinin bütçelerine uygun ödeme planları hazırlıyor ve sunuyor.  

Türkiye İş Bankası taşıt kredisi başvurusu hem bankanın internet sitesinden hızlı bir şekilde hem de banka şubelerine gerekli belgelerin getirilmesi ile birlikte yapılabiliniyor. Banka, kredi başvurusunda müşterilerinden nüfus cüzdanlarını ya da sürücü belgelerini aslı ile fotokopisini, gelir durumlarını gösteren belgeyi, 0 km araçlar için araca ait proforma faturayı, 2. el araç alacaklar için ise Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesinin getirilmesini istemektedir. Gerekli görülmesi halinde ikametgah belgesi ile ek belgeler de talep edilebilinmektedir.

Türkiye İş’ten 20.000 TL Taşıt Kredisi

Türkiye İş Bankası’ndan 4 yıl vadeli 20 bin TL taşıt kredisi alan kişilerin aylık kredi ödemesi yüzde 1,44 faiz oranı ile 616,48 Türk Lirası, geri ödenecek toplam tutar ise 29 bin 590,92 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. 20 bin TL için ayrıca 100 TL tutarında tahsis ücreti tahsil edilmektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 27 Aralık 2017 Çarşamba  günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/krediler/tasit-kredisi/Sayfalar/tasit-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*