Yapı Kredi’den Masrafsız Alışveriş Kredi Kampanyası!

Yapı Kredi Bankası, düşük faiz oranları ve uygun ödeme planları ile müşterilerine alışveriş kredi kampanyası sunuyor.

Yüzde 100 onaylı kredi imkanı sağlayan Yapı Kredi Bankası, yüzde 1,47 oranında faiz uyguluyor. İhtiyaç kredisi faiz oranlarını değiştirmeyen banka, 36 ay vadeye kadar ödeme imkanı sağlıyor.

Sunulan alışveriş kredi kampanyası kapsamında banka müşterilerinden kredi dosya masrafı ücretini tahsil etmiyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi sunan banka, önce kredi kartı ile peşin işlem yapıp sonrasında alışveriş kredisini kullanacak müşterilerin ilk olarak hesap kesim tarihinden önce banka şubelerine gitmelerini, sonrasında kredilerini kullanmalarını, ancak öncesinde kredisini kullanacak müşterilerine ise kredi kartı limitinin blokelenerek kredi kullanmaları halinde kredi taksitlerinin ödemelerini yaptıkça aylık taksit tutarının içinde anapara tutarı kadar bloke kaldırılacağı bilgisini vermektedir.

Yapı Kredi Bankası’ndan 5.000 TL Alışveriş Kredi Kampanyası ve Ödeme Planı

Yapı Kredi’den 24 ay vadeli ödeme planı ile 5 bin TL alışveriş kredisi kullanana kişilerin aylık kredi ödemsi 257,34 Türk Lirasına, aylık maliyet oranı yüzde 1,9456’ya, yıllık maliyet oranı ise yüzde 23,3469’a tekabül etmektedir.  Geri ödenecek toplam tutar 6 bin 176,16 TL olup, başvurular banka şubelerinden yapılmaktadır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 27 Aralık 2017 Çarşamba  günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/alisveris-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*