Akbank’tan Her Bütçeye Uygun Ev Kredisi!

Akbank, ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 1,24 faiz oranı konut kredisi desteği veriyor.

Akbank konut kredisi faiz oranında alınan kredi tutarı ya da vade süresine göre değişiklik olmuyor ve sabit kalıyor. 120 ay yani 10 yıla kadar uzanan ödeme planları ile müşterilerinin bütçelerine uygun ödeme planları hazırlayan banka, çeşitli türlerde konut finansmanı desteği veriyor.

Sabit faizli konut kredisi, kentsel dönüşüm kredisi, peşinatsız konut kredisi, indirimli konut kredisi, ara ve balon ödemeli konut kredisi, dönemsel ödemeli, artan taksitli ödemeler olmak üzere her müşterinin bütçesine uygun finansmanlar sunulmaktadır.

Akbank konut kredisi başvurusu yalnızca banka şubelerinden yapılıp, kredi başvurusunda müşterilerden nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesi istenmektedir.

Müşterilerinin satın aldığı evin değerinin tamamı kadar finansman vermeyen banka, ilk aşamada evin ekspertiz raporunu oluşturup, bunun takibinde ekspertiz raporuna göre finansman vermektedir. Ayrıca kredinin teminatı için de satın alınan evin üzerine ipotek konulup, ipotek ödemeleri bittiğinde kaldırılmaktadır.

Akbank’tan 50.000 TL Sabit Faizli Konut Kredisi

Akbank’tan ev almak için 120 ay vadeli ödeme planı ile 50 bin TL kredi temin eden kişilerin aylık kredi ödemesi 803,00 TL, vade sonunda ödeyecekleri toplam tutar ise 96.360,53 TL olarak hesaplanmaktadır. Aynı kredi tutarı 60 ay vadeli olarak alındığında aylık taksit 1.186,35 TL, vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 71.180,96 TL olarak hesaplanmaktadır. Kredi dosya masrafları için 250 TL tutarında kredi tahsis ücreti alınıp, sigorta ödemeleri ise kişi ve konut özelinde değişiklik göstermektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 26 Aralık 2017 Salı günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.akbank.com/konut-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*