Halkbank’tan Özel Sektör Çalışanlarına Özel Masrafsız 15.000 TL Kredi!

Halkbank, özel sektör çalışanlarının bireysel harcamalarına yönelik ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlendi.

Halkbank’ın düzenlediği ihtiyaç kredisinin faiz oranları müşterilerin kredi dosya masrafı ücretini ödemelerine ve ödememelerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Masrafsız ihtiyaç kredisi sunan banka, yüzde 1,30’dan başlayan faiz oranları uygulamaktadır. Eğer kişiler masrafları ödemek istemezlerse yüzde 1,30 oranında, masraflarını ödemek isterlerse yüzde 1,35 oranında faiz uygulanmaktadır. Alınan masrafın ücreti ise alınan kredi tutarının en fazla binde beşine tekabül etmektedir. Yani 10 bin TL ihtiyaç kredisi alan bir kişi en fazla 50 TL tutarında masraf ödemesi gerçekleştirmektedir.

Halkbank özel sektör çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyasının başvuruları ise banka şubelerinden yapılmaktadır. Bireylerin çalıştıklarını gösteren belge ve nüfus cüzdanlarını başvuru sırasından yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

15.000 TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Halkbank’tan 48 ay vadeli ödeme planı ile 15 bin TL ihtiyaç kredisi alan kişilerin aylık kredi ödemesi 451,99 TL’ye, yıllık maliyet oranı ise yüzde 21,2691’e tekabül etmektedir. Ancak aynı kredi tutarı aynı vadede masrafları ödenerek alındığı zaman aylık kredi ödemesi 446,29 TL, yıllık maliyet oranı ise yüzde 20,7664’e tekabül etmektedir. 15 bin TL için tahsis ücreti ise 78,75 TL olmaktadır.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 24 Aralık 2017 Pazar  günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

https://www.halkbank.com.tr/channels/1.asp?id=2743

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*