Emekli Maaşını Ziraat’ten Alanlara 10.000 TL Anında Kredi!

Ziraat Bankası, yüzde 1,06’dan başlayan faiz oranları ile emekli müşterilerine kredi kampanyası düzenledi.

Emekli maaşını kendi bankasından alan müşterilerine özel hem ihtiyaç hem de konut kredisi kampanyası düzenleyen Ziraat Bankası, ihtiyaç kredilerinde yüzde 1,24 oranında, konut kredilerinde ise yüzde 1,06 oranında faiz uygulamaktadır.

Ziraat Bankası emekli kredisi kampanyası kapsamında ihtiyaç finansmanı alan bireylerin ödeme planı süresi azami 48 ay olup, konut kredisinde bu süre 120 ay olarak belirlenmiştir.

Banka, kredi dosya masrafları için müşterilerinden aldıkları finasnman miktarının en fazla binde beşi kadar kredi tahsis ücreti almaktadır. Buna ek olarak de bireylerin kredi geri ödeme süresi boyunca kredi teminatı kapsamında sigorta yaptırmaları istenmektedir. İhtiyaç kredisi için yalnızca hayat sigortası yapılması, konut kredisi için de bu sigortaya ek olarak DASK ile konut sigortasının da yapılması gerekmektedir.

Başvurular hem bankanın internet sitesinden hem de banka şubelerinden yapılabilinmektedir. Bankanın internet sitesinden yapılan kredi başvurusu ön başvuru niteliği taşıyıp, kredi onayı durumunda bireylerin banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

10.000 TL Emekli Kredisi

Ziraat Bankası emekli kredi kampanyası kapsamında 48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL alan emekli bireylerin aylık kredi ödemesi 293,00 TL , vade sonunda ödeyecekleri toplam kredi tutarı ise 14.063,91TL olarak hesaplanmaktadır.

10 bin TL için alınan tahsis ücreti 50 TL olup, sigorta ödemeleri ise kişi özelinde farklılık göstermektedir.

Bu ödeme planı ve kredi hakkında genel bilgiler, 24 Aralık 2017 Pazar  günü itibariyle, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile bankaya ait resmi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, Kredi Haberi ziyaretçileri için özel olarak hazırlanmıştır.

http://www.ziraat.com.tr/tr/Bireysel/Krediler/Pages/EmeklininArtisiKrediPaketi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek; yapacağınız kredi başvurusu öncesinde bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyaları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilir, temin edeceğiniz kredi için hangi bankanın en uygun krediyi sunduğunu belirleyebilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*