2018’e Güzel Başlangıç Yapmak İsteyen KOBİ’lere Özel Krediler!

Yeni yıla hedeflerini yükselterek başlamak isteyen KOBİ’ler, bankalar tarafından sunulan yeni yıl dönemindeki KOBİ kredisi kampanyalarından faydalanabilirler.

KOBİ’ler bankalar tarafından sunulan KOBİ kredisi kampanyaları sayesinde birikmiş borçları temizleyip, bir düzene sokarak, yapılacak yatırımlar için finansman sağlayarak, hedefleri bir adım öteye taşıyarak 2018’e yeni yıl döneminde hazırlanmış olan KOBİ kredisi kampanyaları ile başlangıç yapabilirler.

Genellikle 48 aya kadar sunulan, bazı bankalar tarafından temin edilecek KOBİ kredisi miktarına ve işletmenin kâr marjına göre 60 aya da uzatılabilen KOBİ kredileri eşliğinde ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilir, 2018’e temiz bir başlangıç yapabilirsiniz.

Güncel KOBİ  Kredisi Faiz Oranları

Bankalardan başvurarak temin edeceğiniz 50 bin Türk Lirası tutarındaki KOBİ kredisi için 48 ay yani 4 yıl vade seçeneği ile ödeme planı oluşturmanız halinde;

  • Türkiye İş Bankası tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 1,54 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı bin 505 Türk Lirası olacaktır.
  • Denizbank tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 1,59 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı bin 522 Türk Lirası olacaktır.
  • Vakıfbank tarafından uygulanacak aylık sabit faiz oranı yüzde 1,90 olurken, ödeme yapacağınız aylık eşit taksit tutarı bin 628 Türk Lirası olacaktır.

Bu ödeme planları eşliğinde 50 bin Türk Lirası tutarında KOBİ kredisi temin etmek için gerekli belgeler eşliğinde ilgili bankanın size en yakın şubesini ziyaret ederek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bu kredi faiz oranları, her bankanın kendi internet sitesi üzerinden temin edilmiş olup, 23 Aralık 2017 tarihi itibariyle geçerlidir.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek güncel KOBİ kredisi faiz oranları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumunuzu Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*